Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Glejvis - Love Song

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Song".
3. Video është e këngës "Love Song", por nuk këndohet nga Glejvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Glejvis - Love Song  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/04/2020

2020-04-01T18:00:16+00:00In the car, in the car, in the backseat I'm your baby
We go fast, we go so fast we don't move
I believe in a place you take me
Make you real proud of your baby
In your car, I'm a star and I'm burning through you
In your car, I'm a star and I'm burning through you

Oh, be my once in a lifetime
Lying on your chest
In my party dress
I'm a f**king mess, but I

Oh, thanks for the high life
Baby, you's the best
Passed the test and yes
Now I'm here with you and I

Would like to think that you would stick around
You know that I just die to make you proud
The taste, the touch, the way we love
It all comes down to make the sound of our love song

Dream a dream, use the scene, touch me anywhere 'cause I'm your baby
Grab my waist, don't waste any part
I believe that you see me for who I am
So spill my clothes on the floor of your new car
Is it safe, is it safe to just be who we are?
Is it safe, is it safe to just be who we are?

Oh, be my once in a lifetime
Lying on your chest
In my party dress
I'm a f**king mess, but I

Oh, thanks for the high life
Baby, you's the best
Passed the test and yes
Now I'm here with you and I

Would like to think that you would stick around
You know that I just die to make you proud
The taste, the touch, the way we love
It all comes down to make the sound of our love song

The taste, the touch, the way we love
It all comes down to make the sound of our love song


Më Shumë Këngë Nga Glejvis Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet