Glerdit Turmetaj
Glerdit Turmetaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • ShkodërBiografia

BIOGRAFIA: Glerdit Turmetaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në Tetor 2021, Orjeta Kelaj & Glerdit Turmetaj marrin pjesë në Luleborë 2021 me këngën "Valsi I Mrekullive". Në Nëntor 2022, Glerdit Turmetaj merr pjesë në Luleborë 2022 me këngën "Leni Nazet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0