Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gojart Ferati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Gojart Ferati është një autor këngësh shumë i njohur. Gojart Ferati me profesion është Doktor i Mjekësis dhe ushtron detyren e Mjekut të Përgjithshëm që nga viti 2017. Me poezi, prozë dhe ese është marrur që para shumë viteve ku ka dhe shkrime të botuara, ndërsa si tekstshkrues ka filluar të punojë që nga vitit 2008 në studio të Kantautorit Korab Shaqiri. Ai vazhdon të punojë edhe në studion e re dhe moderne të Korab Shaqirit të quajtur Barok Sound Studio. Përveç bashkëpunimeve me Korabin në këngë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Enis Mullaj

Bini Nebihu

Mithat Sadiku

Ferdinand Deda

Ardian Kastrati

Marenglen Boja

Avni Qahili

Agim Krajka

Klodian Qafoku

Shpëtim Saraçi


Tags: Gojart Ferati

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet