Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gojarta Perlica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Gojarta Perlica është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Gojarta Perlica merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Une, Ti Dhe Dashuria"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Endi Halimi

Eriola Salihu

Blorentina Morina

Arbnora Abazi

Nea Hamza

Elmedina Morina

Yllka Beluli

Diona Vishaj

Lindiana Athanasiu

Ermira Saliu

Tags: Gojarta Perlica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet