Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Gold AG - "Gllareva (Spot)"

Teksti origjinal i kenges

Bon qa bon pa mu nuk e don
Niher e provon e ma kurr nuk e ndrron
Sa her qe duhet jom i pranishum
ASNJO nuk e bon ma shishum

Hapshuuu

A pe she e vertet
Lypem ku dush let e ki mem gjet
E pse jom ma i miri ktu ska shum arsye
Kjo pun pa mu beso doket pa shije
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019