Gold AG

Gold Ag Pyetet Nëse Do Martohej Ndonjëherë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-03-2016]
Reperi i njohur Gold Ag ka qenë i ftuar së fundmi në një intervistë për "Tribuna Channel" ku ka folur shumëçka rreth muzikës si dhe për jetën e tij private.

Pavarësisht insistineve të moderatorit ai ka treguar vetëm që është në lidhje dhe nuk ka dashur ta bëjë publike se me kë është?

I pyetur se nëse do martohej ndonjëherë me një femër që nuk është e virgjër: "Nashta e kisha marrë mos t’kisha pas femer"
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Gold Ag Pyetet Nëse Do Martohej Ndonjëherë


Komente 0