Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold Ag Pyetet Nëse Do Martohej Ndonjëherë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[20-03-2016]
Reperi i njohur Gold Ag ka qenë i ftuar së fundmi në një intervistë për "Tribuna Channel" ku ka folur shumëçka rreth muzikës si dhe për jetën e tij private.

Pavarësisht insistineve të moderatorit ai ka treguar vetëm që është në lidhje dhe nuk ka dashur ta bëjë publike se me kë është?

I pyetur se nëse do martohej ndonjëherë me një femër që nuk është e virgjër: "Nashta e kisha marrë mos t’kisha pas femer"
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet