Gold AG

Është Gold Ag Më I Ndjekuri Në Rrjetet Sociale

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-04-2016]
Gold Ag del të jetë më i pëlqyeri dhe i “ndjekuri” në rrjetet sociale nga të gjithë reperët shqiptar.
Reperi i njohur që vazhdon të jetë artisti më aktiv me prurje të reja muzikore si dhe ndër më të kërkuarit në koncerte brenda dhe jashtë vendit, kryeson edhe në një tjetër lisë, transmeton Telegrafi.

“Fan Page” i tij ka më së shumti pëlqime me gjithësejt 867,992 mijë duke lënë shumë pas kolegët e tij nga Kosova dhe Shqipëria.Në pozitën e dytë qëndron Unikkatil me 621,238 pëlqime ndërsa dhjetëshja mbyllet me reperin Majk, i cili ka vetëm 111,477.

Mësoni dhjetëshen e reperëve më të pëlqyer shqiptar në rrjetet sociale dhe numrin e “ndjekësve” të tyre.

1. Gold Ag 867,992
2. Unikkatil me 621,238
3. Noizy- 575,736
4. Ledri Vula- 574,852
5. Capital T- 365,895
6. 2po2- 326,324
7. Mc Kresha- 225,346
8. Stresi- 220,579
9. Getoar Selimi- 134,522
10. Majk- 111,477
 (Express)

Është Gold Ag Më I Ndjekuri Në Rrjetet Sociale


Komente 0