Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hajde” Nga Gold Ag & D.U.D.A


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9
[18-04-2016]
Ka ardhur bashkëpunimi ndërmjet Gold AG dhe Dudës që mban titullin “Hajde”.

Dy reperët e njohur e kanë shkruar vet tekstin, derisa kënga është prodhim i Gramoz Kozelit dhe DeVox.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni Urban Graphics.

Kujtojmë që projekti i fundit i Gold AG ishte bashkëpunimi me Shyhrete Behlulin, “Dashnia e nanës”, ndërsa ditë më parë D.u.d.a solli duetin me Capital T, “Killa”.
 (Telegrafi)

      Gold AG - Hajde (Feat.D.U.D.A) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet