Gold AG

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hajde” Nga Gold Ag & D.U.D.A

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-04-2016]
Ka ardhur bashkëpunimi ndërmjet Gold AG dhe Dudës që mban titullin “Hajde”.

Dy reperët e njohur e kanë shkruar vet tekstin, derisa kënga është prodhim i Gramoz Kozelit dhe DeVox.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni Urban Graphics.

Kujtojmë që projekti i fundit i Gold AG ishte bashkëpunimi me Shyhrete Behlulin, “Dashnia e nanës”, ndërsa ditë më parë D.u.d.a solli duetin me Capital T, “Killa”.
 (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hajde” Nga Gold Ag & D.U.D.A

  Gold AG - Hajde (Feat.D.U.D.A) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0