Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Gjithmone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithmone".
3. Video është e këngës "Gjithmone", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Gjithmone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

22/10/2012

2012-10-22T16:31:47+00:00qe une po vi t`regji si hithi
me ni fjal tvogel shum fell ju grithi
sjom reper si krejt si un asnjani so
une qkas boj e tjert hiq kurgjo
si vrej fjalt e kqia se ma pengojn veshin
ata qe dojn mem zhduk mujn me ma hanger leshin
rabin ndy gishta e alltia nbel
mos hi ma fell se t`zhduki me temel
jom qyky qe jom hiq kurr sjom kan ndryshe
hiqju ksaj teme se per sen spo vyjshe
Beati i smut per vargje po dihet
qysh du e thej vet hiq kerkush sem perzihet
aftsi kom tej mase mju ul ksaj klase
normal qe qet gjak kur hunt vet i rrase
mos bo sen tjeter merru me pun tmia
kur se qpon burgia ta qpon preshevalia

Refrenix2
Gjithmon jom kon tileri e ron
Skeni koqe agen per me nxon
Pranoje humbjen se un e kom fitoren
Kurr kerkujt bitch nuk ja zgati doren

ej o kryma ku ju met pshtyma
jow krejt u nalen e un hala po nihna
jau prishi gjumin ju trazohet fjetja
tutesh masi fol se nuk je vetvetja
ni pakic um shajn po shumica mdojn
thojn goldin se ngojm veq mir e di qe mngojn
okej ska lidhje osht e drjet e jote
AGEN e njohin nkater ant e ksaj bote
a pi nin fjalt a pot t`dhem e verteta
pse kurr surrati juv sdul neper gazeta
pse po munohen kot do kur skan as hiphop
qe e kan ni koncert ni her nmot mot
qe krejt fansat e vet gabimin ja shohin
ja bojn rrafsh veq per hater qe e njohin
ej cull trroki shpull ma mir mos um shti mu kull
i du kercnimet po ti boj pantollat qull

Refrenix2
Gjithmon jom kon tileri e ron
Skeni koqe agen per me nxon
Pranoje humbjen se un e kom fitoren
Kurr kerkujt bitch nuk ja zgati doren

rastet tshumta krejt njejt po ngulen
po kujtoj qe mun voja me msu pulen
21 vjet djal per hastret si mret
qe sja rras kerkujna qe punes i gra vet
jetoj me nanen teme kush ma shan e qift tveten
nese emrin sma din dil e bleje gazeten
mso se ngeli ju osht ktu msusi
po ngrehi Joint e po pi qaj rusi
i knaqi shokt i knaqi shoqet
kush thot keq rrafsh mi hankt (haha)
nejse spo thom kush u ngi mir i boft
bjeri vetes mas zoti qaren ta boft
tash mledhnu men mos u boni habitore
reperat tjer i keni land zgjedhore
punen e dhive vetes nanen ja qive
sot e 1000 vjet mu mki land obligative

Refrenix2
Gjithmon jom kon tileri e ron
Skeni koqe agen per me nxon
Pranoje humbjen se un e kom fitoren
Kurr kerkujt bitch nuk ja zgati doren


Ky tekst u dërgua nga Leron-g3
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet