Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Trip (Feat. Nora Krasniqi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Nora:
Eja prap
te dua afer si qdo nat
dua te jem vetem me ty
ti je e vetmja energji
me shiko ne sy

Gold AG:
Une ksajde hala hala in per me in
qe qe dhe ni u kall qe qe qysh bohet in je bukuroshe n`ven skom qa me ta permen un e di qe stili jem ty ty ty t`pelqen
kallet veni diskoteka kallet shpija e rabija qy sa seni nuk pjeket kur o tirpi gold ag ti knaqesh ta then kur najsen tkallxoj agës um ka hije per qdo sen qe e boj

Nora:
Qdo her jam
ajo qe ty te do me pran
afer me mbaj mos me lesho
miliona puthje me dhuro
tani nxito

Gold AG:
Okej ngo mki vitamin e protein per
sene mos ta nin se ta heki merzin
Ki ngjyr qokollade ajrokrem n`shije
mos thu qka pate tripi jem o dije
kur nuk bohet von jom nxe me alkool
sen hiq mos fol se tash e jap goll
me dashni pa merzi me gold ag niju free sdyshoj n`shenim i sakt n`penallti

Nora:
Zjarr shperthen
freski ne zemer nga ti vjen
veq un e di si me rremben te gjitha sonte do ti them
je zemra jem

Gold AG:
Njersa po pik e muzika nuk pushon
dihet kush ta llak kush ta ter mikrofon aga dominon ktu sdim ma sa o ora atmosfera vazhdon ktu jom une e nora
bashk e kallim e e djegim ktu nihet pam pam
ne kuptojm ne vershojm shkatrrojm si uragan
jena bashk n`ket ritem t`smut si ekip sa her t`na shihni bashk gjithmon ju doket TRIP

Nora:
Rri ketu
dua gjdo qast te jesh me mu
nuk mundem ket nat ta harroj ti me jep shkak qe te jetoj
sa te dashuroj

Gold AG:
Jena numer njo kta ska kush me mohu u u u u veq jom tu bombardu pi cigare njo mas njo e qoj gota hiq pa prek
qishtu vjen nafaka kaniher pa e njek
je teper perfekto pa asni defekto mke lan pa tekst pa asni koncepto kejt bashk rrim ngrehim e pim repovas pa frym e ha bitin me rim


Ky tekst u dërgua nga X-person


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gold AG
Publikimi: 15/01/2008
Festivali: Zhurma Show 2008


Gold AG - Trip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trip".
3. Video është e këngës "Trip", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:


Komente 0