Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Enigmatosolistodizainerologu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enigmatosolistodizainerologu".
3. Video është e këngës "Enigmatosolistodizainerologu", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Enigmatosolistodizainerologu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Këngë e albumit:

"Lanet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00aga ka profesione qe ty sti she syni
qe smun me ma kalu prej tashit shtyni
teper i ri me artileri pa kufi
si enigmat te lo pa tekste
e te kalli si emsi
ni djal per mall qe gjdo sen e bon ball
ti kryt e ki shtall hiqmu karit sa sta kom kall
kej po vesin kej po thojn kush koka qaj arian
un jam qaj dosti jem qe ta boj jeten anagram
si 13 vjeqar ket loj e nisa drut i krisa
ishalla shtohen qita njerz qe pom qesin disa
puna jem ty disirati ishalla mo spo do me zgat
per tmirin jom i mir tkqive ja qi grat
jom i egre ik se ti numrova refall
skom faj se gjdo pidh po ma bon menjemadh
kejt po i hapin syt zdi qa kan halucat
leje qe pidhat po ma hajn edhe karucat

REF;2

zdi pse ike zdi qa pate
ta thej kryt me tri zanate
ndaq ma fell tuj qel plaga
pi Presheve po vjen Aga

pa gold ag e gjen qaty ku ka dhipa
kom rrespekt pe mc
se mu mka lind nana e ne preshev jom rrite
edukum prej fminis qysh armiqt mi shllajfit
me rin e fmir pleqt plakat e zotnit
me frym patrioti jom si krejt preshevalit
zbesojn qe boj enigama e thojn qysh je ka i bon
un spo di me plotcu e ti po perpilon
un ta perpiloj edhe nonen qe menja nuk ta mer
ne klas te 7 kom mush fjalkryq per te paren her
ne po folim per me knu ti ski le kur un kom emitu
tash i qet babes disa veq emrin me ma shtu
e kshtu e ka jeta mos ha shum se nuk te veta
tungat jarana e armiq mir se ju gjeta

REF;2

zdi pse ike zdi qa pate
ta thej kryt me tri zanate
tash ma fell tuj qel plaga
pi Presheve shoq vjen Aga


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   fitore
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet