Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - E Kalli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Rram pam pam pam parra pa pam ksajde o 1-shi aga arjan jom adrenalin per ata qe em nin ruju borllog se goldi ju fshin nashta palidhje knoj po kerkon se kopjoj kryesorja qa e foli osht qata e boj venin pesh e qoj atmosferen e kalli shoqni sat dush e p...si zalli e ju ktij tkeqit i ruhni si dreqit ju qes nokaut nfillimin e meqit hiq pa bo fita aga bjen hita une posedoj vlera qe i quj merita e ju qe gjuni gur ku po i leni ato dur mu bo ti si un at nafak se ki kurr pra thmija asni zo se ktu kollet plaki biro thuj qat dush po un venin ta llaki

Ref.. 2x

Numer njo per ket qim nane hala i pari po rri e din qe venin e kalli sa her ktu pari qe vi

Hala hala qesi tforti a ka Aga veq hyp e nuk din me ra di me bo nxeht si me kon nshporet ku tka GOLD qaty ka lezet e din qe shum srri neper club-a po qat'her kur tdal thojn qy na erdh aga i kom 3 pertoke 16 nshok jom vet i 20 runu pe hani mu rrok se kena dal pak sa per me thy rak qefin me ja bo kujna ju ka bo marak hej hej hej dije goldi o knej hej hej hej une ftyren ja thej Number uno o quno vulose ket pun o kullera mos hani se goldi ju shpun o thmijaqat me fjal e asnjani me vepra sa her rruges em shohin ikin si lepra

Ref.. 2x
Numer njo per ket qim nane hala i pari po rri e din qe venin e kalli sa her ktu pari qe vi

Saher qe vi une di se qa bi lum per fansa e kuku per ty e aj tullusumi pom thot qu pej gjumi runu se tetan fleni boni kersiti plumi pak jom urtu a pe vren sjom tu sha po veq ti mos ha mut se un nanen ta ha ok qe pot lo hajt qu hin pej ku dole veq ta niva zonin fole dine se ju lo pa bole Rram pam pam pam parra pa pam thuni qat dush mu k... sum han hehhehe qeshtu po thej e dini se qa bohet kur aga o knej do thojn wha po i keq ky bajati a ta kom sha nanushin qata ma ki inati kurr snervozona po veq dije se gzona dhe tetan e dini se arjan sbon mu nona

Ref 2x...
Numer njo per ket qim nane hala i pari po rri e din qe venin e kalli sa her ktu pari qe vi


Ky tekst u dërgua nga Adi360   fitoreGold AG
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Gold AG - E Kalli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kalli".
3. Video është e këngës "E Kalli", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:


Komente 1