Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Manaferra (Feat. Andin Randobrava & Kastro Zizo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38

Gold AG #:
Kallet veni si benzina Flaka i del sa her qe vina
Dihet se kush e bon prush Une ktu pra se kush
AGA e kalli shkrum e boni Dove nuk po ju nihet zoni
A pe sheh sa mir e biiii Dhezet krejt sa her qe viiiii
O sa mir o ka shkon viti qe AGES qysh regjet hiti
Kto pasoja i ka pervoja FOL FOL qka tu nal goja
Dije mir si na nuk ka Je ka rren se se ki pa
Kesaj her vi me shizo GOLD ANDIN e ZIZOOOO...

Kastro Zizo #:
Up Down Baby Up Down jam ai qe vij te ty edhe bon
RRi n;Kom Baby Rri N;Kom jam ai qe vij te ty dhe s'guxon

Andin Randobrava #:
Reff 2x: A Pe ndjen ti këtë erë a pe ndjen oo syni jem hajde knej lule er manafer o ka vjen sa pom pelqen pomm Pelqennnn...

Gold AG #:Hajde afromu ma ngat ejjj Mos e kqyr sahatinnn
Une nuk t'jepi afat VEQ ta hupi takatinnn
Kogja mir je tu u dok Po dyqysh si vettt
Ktu o AGA plot me shok Ju ngrehi si magnett

Kastro Zizo 2x:Po vij nga deti e po sjelli SikLet i preva Flokt e mi po nina si mbreT ajje ka jee ajee ka jee ajeee ooo mua mke pas drejt ........

Andin Randobrava #:
Reff 4x: A pe ndjen ti këtë erë a pe ndjen oo syni jemm hajdee Knejj Lule eeR manafer o ka Vjen sa pomm pelqenn Pomm Pelqenn


Ky tekst u dërgua nga Aga Dukat   fitore   YanaOtrGold AG
Featuring: Andin Randobrava & Kastro Zizo
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/06/2012


Gold AG - Manaferra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Manaferra".
3. Video është e këngës "Manaferra", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:


Komente 1