A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Gold AG - Reklama Amoreti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  43

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2012

2012-12-21T21:01:04

Qe vjen AGA si sherbeti i omel si Amoreti..
Shpija dridhet e kallet veni.. jo ma mir nuk ka ksi seni
Tona tmira i kom me veti jom produkt i kti shteti
Me jaranaa nAutobana blej sa tdush se kejt ti kana
Ksajde mgjan pasha qat nan. numer njo gjith kom me kan
Ti ma tmiren e shijove jom pi knej prodhim Kosove
Kallxo drejt a po tpelqen lyp kudush se mki nqdo ven
E Don e qmon kur te provon.. e mo me kurgjo nuk um ndrron hiq..


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019