A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gold AG & Ferki Shala - Te Perulem Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/07/2014

2014-07-26T18:56:00

See Also

Ferki Shala


Zgjohem mar abdes
Sabahun me fal
zemra pom'gezohet
por lotin smuj ta/me ndal

Ref:
Te perulem ty
ty o Zoti im
ma fal t'lutem o ALL-LLAH
ma fal cdo gabim

Ti e din o vlla se cka kerkohet prej teje
kurr mos i harro 5 shtyllat e k'saj feje
mos i nga mohuesit se nuk e din cka thojn
se Allahu s'na krijoj per tjeter
VEC TA ADHUROJM

Ty t'falenderoj
deri sa t'vdes
takimin me ty ALL-LLAH
mezi po e pres

Ref:
Te perulem ty
ty o Zoti im
ma fal t'lutem o ALL-LLAH
ma fal cdo gabim

Jeta osht e shkurt qaq sa menja s'ta mer
nuk e din kur hin as nuk e din kur del
a pe sheh qe se din as fundin as fillimin
pra pendohu me zemer vlla
KRYJE OBLIGIMIN

Sa i lumtur jam
t'keqen e lash pas
mburem me KUR'ANin
qe gzohem me namaz

Ref:
Te perulem ty
ty o Zoti im
ma fal t'lutem o ALL-LLAH
ma fal cdo gabim

ma fal t'lutem o ALL-LLAH
ma fal cdo gabim


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019