Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - E Mira E Ulqinit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mira E Ulqinit".
3. Video është e këngës "E Mira E Ulqinit", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - E Mira E Ulqinit  (Feat. Shemi (Ilirët))  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  18

Video Produksioni:

MProduction

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Shemi (Ilirët)

05/07/2017

2017-07-05T14:55:52+00:00Gold AG
Sa e mir u kan ajo koha jon
e ti m'pate than që kurr skam met lan
met e kalume e shkume e harrume
hala pom doket e pa besume
sonte ni sen po du pi teje sikur dikur mu kan afër meje
sa her pe ni eren e detit
po du met pas veq afër vetit
kangë dashnie t'knojsha kah shkojsha
sa shum me ty kët ven e dojsha
a t'bin në mend edhe ty
apo vetes pi thom unë
pasha qat koh.

Shemi (Iliret) REF 2x
Kthehu verë edhe një her
ta kem prane sikur at'her
po ku je oj drita e synit
ma e mira e Ulqinit.

Kthehu Kthehu ti si era
po ku je ti dashni e mjera,
kthehu kthehu ti si era
po ku je ti dashni e mjera.

Gold AG
Dhoma e njejt ku kena flejt
sa t'kam dasht le ta din krejt
e tash ke met lule kujtimit
po ta knoj kangen te kalaja e Ulqinit
nashta dikur jesin veq emra
po dashnin ton se harron zemra
syt e tu t'bukur si vala
ku na mbet besa
dashnija e fjala
kthehu ti kthehu
hajde te unë
pa ty nuk muj
e pa mu nuk mun
me mujt mu kthy
edhe niher pi fillimit
me t'pas ngat
moj e mira e Ulqinit.

Shemi (Iliret) REF 2x
Kthehu verë edhe një her
ta kem prane sikur at'her
po ku je oj drita e synit
ma e mira e Ulqinit

Kthehu Kthehu ti si era
po ku je ti dashni e mjera
kthehu kthehu ti si era
po ku je ti dashni e mjera.


Ky tekst u dërgua nga Djellona Maloku
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet