Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold Ag - Tetova E Dardana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tetova E Dardana".
3. Video është e këngës "Tetova E Dardana", por nuk këndohet nga Gold Ag.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold Ag - Tetova E Dardana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Muzika & Teksti:

Gold AG

Orkestrimi:

Alban Furtuna

Video Produksioni:

XL Films

Këngë e albumit:

"Diaspora"

Komente

Asnjë Koment

28/07/2019

2019-07-28T14:00:06+00:00Hasmin e vjetër kush e qon pesh 1 Djal Kosove qe rrin veq tuj kesh andrra e tij asht luftë e liri kurr mos mu kthy pa e ba Shqipni
E din Kosova qka rriti Dardana rrall ksi luana
N'Shqipni lindi nana Shqiponjën ball i veshun n'jelek 1 pushk ndor e trupin fishek osht i dallum si nata prej ditës om njeh armiku qysh prej 81 per ty Kosovë e kryta betimi djali po vjen Gjilan prite Trimin

Ne Tetov erdhi Dardana atdheu kur thirri
Per liri me ka rrit nana jam Rrahim Beqiri
İLIRID thuje ni fjal qysh e kam pollogun po ma run ma i miri djal o Komandant Roku

O unë jam i etur per ket liri per qata m'dridhen rus edhe shki pritem Preshev oj Tok e Shqiptarit se po vjen trimin n'zonen e qarrit djali ku vjen qaty bahet togu qohu Tetov ka ardh met pa Roku O e ka djeg edhe malin e fushen medrenovecin e krejt Tanushen kur trupi tij me shum plag i mbet shokëve i buzqesh e i jep gajret ju thotë bonu tfort kur te niset n'Kosovë ma bani Hallall mirupafshim Tetovë

Ne Tetov erdhi Dardana atdheu kur thirri
Per liri me ka rrit nana jam Rrahim Beqiri
İLIRID thuje ni fjal qysh e kam pollogun po ma run ma i miri djal o Komandant Roku


Ky tekst u dërgua nga Kastrobe1996
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet