Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold Ag - Dadush (Remake)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dadush (Remake)".
3. Video është e këngës "Dadush (Remake)", por nuk këndohet nga Gold Ag.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold Ag - Dadush (Remake)  (Feat. Burak Vehapi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Gold AG

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Burak Vehapi

04/11/2019

2019-11-04T01:42:37+00:00[REF. Buraku:]
Da da da da oi dadush
Da da da da oi dadush
Da da da da oi dadush o ti ma
bone zemren prush, da da da
da oi dadush o si kur un s'te
don kerkush

[Gold AG:]
Nuk ke pa hiri emrin ma thiri
ngat i kalova m'tha ma i miri,
synin si rush si ajo kerkush,
hajde ma knej se veni u mush,
flutra n'bark si uragani,
kush dahet prej shoqev e han
luani. Sa mir isht kon me ty mu
u kon edhe do fjal po du me ti
thon...

[REF. Buraku:]
Da da da da oi dadush o ti
ma bone zemren prush,
da da da oi dadush o sikur
un s'te don kerkush

[Gold AG:]
Hej dadush pi kahit je,
mos me shku te shpija
dikush a t'rreh,
e nese jo mos bon plane tjera
se veq niher vjen Goldi ka dera!
Keshu, keshu sa mir po kesh,
thuhet ni fjal qa kesh e vesh...
Keshem, keshem, keshem...

[REF. Buraku:]
Da da da da oi dadush o ti
ma bone zemren prush,
da da da oi dadush o sikur
un s'te don kerkush


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet