Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold Ag - Heroinat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heroinat".
3. Video është e këngës "Heroinat", por nuk këndohet nga Gold Ag.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold Ag - Heroinat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Diaspora"

Komente

Asnjë Koment

19/01/2020

2020-01-19T14:00:10+00:00Nane e mblodha veten do fjal me ti thon
Edi qe plaga jote nane
Eshte dhimbje e rend
Po une jam i ri
E do fjale veq i kam ni
Mora guximin met thone
Nane qe une jam me ty
E di qe e ke zor nane
E di qe nuk o let
Ama deri sa tjem gjall
Kurr nuk kom met lon vet
Un jam arsyeja jote
Gjithmon gjall dit e nate
A mke thon qe me mu jeton
Edhe nguri t'that
E ate qe ka shku ski nevoj
Me ma kallxu se zemra po ta thot
Un e shoh ne syt e tu
Une kryt se uli kurre
Nqytet as ne mahall
Se e di se nona ime
Eshte nje heroin e gjall
E tash qe e kuptova
Realitetin ma nfund
Mos mendo qe tdu ma pak
Po tdu dyfish ma shum
Mos meno me ik nane
Bonu e fort ti per djalin
Se skam kujt ja puthi doren
Kuj ja puthi ballin

Po te lutem shum
O i madhi zot
Ma ruj nonen time
Se shum ka derdhur lot
Plagen e zemres
Beja me te leht
Se nuk kam une tjeter
Veq ajo me ka mbet

Nese fjala dashni
Ndryshe kish muj mu than
Un e kisha zavendsu
Veq me emrin nane
Se une jetoj n'keshillat
Qe na i mesoj profeti
Aj ka then qe ne kembet e tua
Nene ekziston xhenetti
Dashni ma tmadhe ne ket bote
Per mu nuk ka se ti je ajo
Qe mke dasht ala pa m'pa
E kur e di se qa ki hek
Kur e di qa ki kalu
Me mujt ta marr dhimbjen
Oj nane lema mu
Ku ka jastek ma tmir
Se preheri jot
Lutjet per ty mi din
Veq i madhi zot
Pra none ti e ki djalin
Na dy bashk ja dalim
Kane provu me ta vra shpresen
Me ta thy moralin
Na e kemi zotin
Dreqi esht i kote
Kta e din qe ke me kon
Gjyshka ma e lumtun n'bote
E mem thon dikush
Ski me pa djellin as hanen
Kisha then bohet mire
Masi gjall e kom nanen

X2
Po te lutem shum
O i madhi zot
Ma ruj nonen time
Se shum ka derdhur lot
Plagen e zemres
Beja me te leht
Se nuk kam une tjeter
Veq ajo me ka mbet


Ky tekst u dërgua nga FloriKartolina (2)

26
21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet