Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Jam Anamorava

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Anamorava".
3. Video është e këngës "Jam Anamorava", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Jam Anamorava  (Feat. Hysni Klinaku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Muzika & Teksti:

Gold AG

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

MProduction

Këngë e albumit:

"Diaspora"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Hysni Klinaku

05/05/2020

2020-05-05T19:30:12+00:00Malet e Koshares jane mbush me qlirimtar
Po e thejm kufinin nan shqiptaro-shqiptar
Jam Anamorava e ke me ma ni zanin
Hoxhe JONUZI un jam vlla me AGIM RAMADANIN

Armiqt e Kosoves mes vete po folin
Per OSO KUKEN e MIC SOKOLIN
Njoni po thot i kena qit fare
Tjetri po thot ata jon nKoshare
Hoxha po kesh thot vetmeveti
Pasha Zotin sdes pa ju mar me veti
Ka me ja hek kufinin Shqipnis
Jom Hoxhe JONUZI e vij prej Vitise
E libri ZOTIT kejtve na mson
Se me lufte e presim kush na lufton
Kejt Anamorava i del zot vatanit
Jemi brigada e AGIM RAMADANIT

Malet e Koshares jane mbush me qlirimtar
Po e thejm kufinin nan shqiptaro-shqiptar
Jam Anamorava e ke me ma ni zanin
Hoxhe JONUZI un jam vlla me AGIM RAMADANIN
-Malet e Koshares jan mbush me qlirimtar
Po e thejm kufirin nan shqiptaro-shqiptar
Jam Anamorava e ke me ma ni zanin
Hoxhe JONUZI un jam vlla me AGIM RAMADANIN

Kurr sna ka tremb zjarri dushmanit
Jam trashegim i mulla IDRIZ Gjilanit
Ktu e kom Karadakun djemt e Presheves
Ja kallxojm tmerrin shkijeve tKraleves
Ni vdekje hak krejt bashk e kemi
Ne jemi gjalle po ju nuk e ndjeni
Bombave ne dor siguresat jav hjeka
Pritni qetnik se po ju vjen deka
Dy drita tsyve mas vete po i la
E per veq ni ZOTI tjeter nuk ka
E kur e sheh deshmori Xhehnetin me sy
100 her kisha ra e apet isha kthy

Malet e Koshares jane mbush me qlirimtar
Po e thejm kufinin nan shqiptaro-shqiptar
Jam Anamorava e ke me ma ni zanin
Hoxhe JONUZI un jam vlla me AGIM RAMADANIN
-Malet e Koshares jane mbush me qlirimtar
Po e thejm kufinin nan shqiptaro-shqiptar
Jam Anamorava e ke me ma ni zanin
Hoxhe JONUZI un jam vlla me AGIM RAMADANIN


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet