Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG & Meda - Përqafom Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Përqafom" kënduar nga Gold AG & Meda.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Përqafom".

Ky tekst është kërkuar 13 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
13

DËRGO TEKSTIN
Gold AG & Meda
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/09/2023
Muzika: Gold AG
Teksti: Gold AG
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Imagine Films
Color: Monet
Modele: Edona OsmanajGold AG & Meda - Përqafom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përqafom".
3. Video është e këngës "Përqafom", por nuk këndohet nga Gold AG & Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:


Komente 0