Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gold Master

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Gold Master është një këngëtar. Më datë 24 Dhjetor 2013, Gold Master publikon videoklipin "E Jemja", në bashkëpunim me Doni B....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Cufa

Marin Jancu

Frensis

Double D

2m

Snero

Big G

Mmg

Tags: Gold Master


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet