Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold Master - E Jemja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Jemja".
3. Video është e këngës "E Jemja", por nuk këndohet nga Gold Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold Master - E Jemja  (Feat. Doni B)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Doni B

24/12/2013

2013-12-24T17:55:39+00:00Reffx2 xGoldMaster
E jemja ki me kon, kejt ty qashtu t'kan thon asnjo ti se ke dasht , po veq me mua je.
Gjithmon me ty zemer , t'kom thon ma e mira je e si ti nuk gjon sa here del n'qytet krejt kqyrin me sy
ma e mira je krejt dojn me kon me ty edhe ne Club kur je krejt Club-in pesh e qon ma e mira je krejt pi tranon , Edhe ne Club kur je krejt Club-in pesh e qon ma e mira je krejt i tranon
reffx2
E jemja ki me kon, kejt ty qashtu t'kan thon asnjo ti se ke dasht , po veq me mua je.
Du met pas ty gjdo nat du met pas ty cdo qast ti je e jemja veq e jemja , zemer hajde ka un se un vec ty te du me kon ti vec me mu
Reff x2
E jemja ki me kon, kejt ty qashtu t'kan thon asnjo ti se ke dasht , po veq me mua je.
xDoni B
Du me kon me ty qdo nat Du met pas vec ty ne shtrat ti je femra qe me pelcen kur pot shoh pom len pa m en ti e din sa shum du du me kon veq ti me mu je femra qe une e du cdo qast me ty me kalu edhe ne Club sa her pot shoh ti ma shum po shkelqen tkom thon edhe t'thom jom ai tipi qe ty te nxen Du me kon me ty qdo nat Du met pas un ty ne shtrat ti je femra qe me pelcen kur pot shoh pom len pa m en
reffx2
E jemja ki me kon, kejt ty qashtu t'kan thon asnjo ti se ke dasht , po veq me mua je,


Ky tekst u dërgua nga L1ndoni.boyz
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet