Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gold Mc - Hey

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey".
3. Video është e këngës "Hey", por nuk këndohet nga Gold Mc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold Mc - Hey  (Feat. Limi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/09/2011

2011-09-10T15:53:20+00:00Gold MC.

pi hy si cdo her.. Gold qaj i njejti
n`cllab ma i dallumi.. per femra ma i shtrejti
normal n`pergjithsi.. gold Numer njo
kape ngoje ket sen..edhe mos filozofo
se ktu na zotrojm.. inatgit posht i qojm
femrat na vin vet.. se ata neve na dojn
nihem ku tem lypsh.. emri jem i qart
krejt i imagjinoj me ket flow t`zjart
Kshtu qe rrasja tipit afrohu ngat meje
Bone venin hot..kush o ma i miri vreje

Limi.

Hej hej mos um ban
Trika une vi shpejt e nuk i kqyri qikat
femnat jon t'omla si uji sherbet e pi
ate e cila ka lezet
Gold Mc.

Hej hej men kqyr
kush o knena
na jena 2 qe
juv him napervena

Gold mc.

Mirmbroma Shqiptar qe prap un po vi
Me nje stil t'ri qe kerkun nuk e ki
Me rima Me fllow krejt abnormal
Hec veq perpara krejt m'thojn mos u nal
Qishtu vin hitat Qishtu vjen foma
Kur une vi krejt ma bojn mirmbroma
V.I.P me emer n'kto troje
s'foli pi mllefit po pi pervoje

Limi.

Hej hej mos um ban
Trika une vi shpejt e nuk i kqyri qikat
femnat jon t'omla si uji sherbet e pi
ate e cila ka lezet

Gold Mc.

Hej hej men kqyr
kush o knena
na jena 2 qe
juv him napervena


Ky tekst u dërgua nga  GoldMc1234
Më Shumë Këngë Nga Gold Mc:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet