Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold Mc - King

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "King".
3. Video është e këngës "King", por nuk këndohet nga Gold Mc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold Mc - King  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/03/2011

2011-03-15T18:23:01+00:00Pasooja shumë kum ba pa prit e pa kujtu hiq
se ke menu qe ni dit ke me u taku ftyra s'ta ka bajtë
e zemra s'ta ka ni e alltia ku te kerset edhe vet ki me
u troollit s'du mu fry e as mu livdu si do grupe qe hala
s'din me knu kush o i pari edhe vet ki me kuptu
"GOLD GOLD GOLD" hiq s'ki qka thuu!!

Ref.X2
Na jem ktu si gjithmon
Gjallë e me gazep
Gold MC ne mikrofon sikur "MBRET"

Qe une po vi per heren e 2 s'jom si do tjer qe kqyrin
me u rre e me umytna jena hala ksajde deri sa ti del timi
edhe ju vet e dini qka bon FLAKA DHE PLINIkang nuk boj
ditë për dite këtë kange e kom HITGold-i krijon edhe atëher
kur menja s'ta merrë si n'drit si n'terr per teton Gold-i ashte
tmerr t'reja gjith mos u halit kush o Gold-i e mson ni ditë.

Ref.X2
Na jem ktu si gjithmon
Gjallë e me gazep
Gold MC ne mikrofon sikur "MBRET"

Kreativ si gjith e kalli clubin veq me ni qibrit Ato sene
qka i ki ni jun kan weq sa per lojesa per loj jun kan veq
me pam-pam une shperthej si uragan ngoe kete Hit e mos
u ba si thmi ma von e kupton se kush jom une Gold Mc
apet une vi mos um radhit ma me thmij jom nja i ri qe
me thirrin "MC" a ke naj sen me fol a veq po belbzon
shko shtyju me tjeter kan se me mu ëxxx ëxxx sta man
apet ki me niapet ki me menu jom veq 1-ja qe kurr s'kom me deshtu.

Ref.X3
Na jem ktu si gjithmon
Gjallë e me gazep
Gold MC ne mikrofon sikur "MBRET"


Ky tekst u dërgua nga  GoldMc1234
Më Shumë Këngë Nga Gold Mc:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet