Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gold Mc - Plagët E Zemrës  (Feat. Mentori)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/11/2015

2015-11-02T17:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plagët E Zemrës" kënduar nga Gold Mc.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gold Mc:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet