Gold R4Y

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Rajmond Idrizaj
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gold R4Y është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rajmond Idrizaj, i njohur si Gold R4Y, ka lindur ne Kukes, por jeton ne Londer. Shum shpejt do ta shofim me projekte te reja dhe pashkpunime me artiste te njohur. Më datë 23 Tetor 2017, Gold R4Y publikojnë videoklipin "We Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Dizony

Princi Rebel (Ani)

Ergi Zejnuni

Lekssi

Noka

Klevi ABG's

Lil One

Hudra Aka Problemi

Mc Kristi

Don E-C


Tags: Gold R4Y, Rajmond Idrizaj

Krijo Një Kartolinë