Audio

Goldborn - Make It Clap  (Feat. Canni-g, Big Wolf & Psajko)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2011

2011-06-03T11:52:10

Featuring

Canni-G

Featuring

Big WolfKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Make It Clap" kënduar nga Goldborn.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Goldborn i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin