Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Goldi Halili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  68
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Goldi Halili është një këngëtare e njohur. Goldi Halili është fituese e çmimit Little miss world 2006, bukuroshe e vogël shqiptare nga Shqipëria. Goldi pasi që ka korrur fitore në garat e zhvilluara në Shqipëri ajo në vitin 2006 në manifestimin e bukura e botës së fëmijëve të mbajtur në Turqi ka fituar kurorën e bukuroshes së botës. Bukuroshja Goldi luan në piano, fletë disa gjuhë të huaja si anglisht, frëngjisht. Në Dhjetor 2009, Goldi Halili merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sidorela Kelmendi

Mimoza Mazreku

Blerina Shera

Arberie Zenuni

Qendresa Batllava

Ajkuna Anxhaku

Himena Ymeri

Elbenita Kajtazi

Vlora Vejseli

Siciliana Mazi

Tags: Goldi Halili, Goldi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet