Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Goldi Halili - Tirana Broadway  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/12/2009

2009-12-30T01:38:08+00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 48-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tirana Broadway" kënduar nga Goldi Halili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Goldi Halili:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet