A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Goldi Halili - Emrin Tim Do Ta Bej Vete


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2010

2010-11-18T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2010


jam nje vajze vajze e re e ma do zemra ne kte bote mrekulli plot me endrra
jam nje vajze vajze e thjesht krejt normale
ne kte bote me pelqejne endrrat reale
te kendoj e te kercej endrren time do ta gjej
sa deshire te madhe kam qe te jem ajo qe jam s'dua emer s'dua fame
boten dua
sa deshire te madhe kam qe te jem ajo qe jam s'dua emer s'dua emer s'dua fame boten dua
ref:2
nuk pelqej e nuk shikoj endrra qellore
jam ne toke e endrra ime eshte toksore


Lyrics submited by FbhjgKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019