Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Goldi Halili - Rroj Për Dashurinë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Agim Doçi

Muzika & Orkestrimi:

Fatrin Krajka

Pjesëmarrëse në

Festivali i 50-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

26/12/2011

2011-12-25T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rroj Për Dashurinë" kënduar nga Goldi Halili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Goldi Halili:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet