Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gonxhe Manakovska - Dil Nje Here Moj Vajze E Bukur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dil nji herë moj vajzë e bukur
Sa të shoh nji herë
Ta shof trupin tend si flutur
Që jeton n'pranver.

Të shoh ballin si hyll I dritës
Lule në behar,
Ne t'na jesin kujtimet e ditës
Për dashninë e parë.

T'enjten prama, n'tetë sahati
Ka dera të rash,
Pash yt at, njat zemër thatin
S'fola por të pash.

Shkova n'shpi dola n'dritare
Nisa t'qaj me lot,
Mori vajze e shkreta beqare
Mban me vaj n'ket mot.Nuk kemi video për këtë këngë.
Gonxhe Manakovska - Dil Nje Here Moj Vajze E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Nje Here Moj Vajze E Bukur".
3. Video është e këngës "Dil Nje Here Moj Vajze E Bukur", por nuk këndohet nga Gonxhe Manakovska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gonxhe Manakovska:


Komente 0