Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gooldman

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Gooldman është një këngëtar. Kreshnik Badalli i njohur si GooLDMaN, Eshte i Lindur ne Zhur te Prizrenit dhe Merret me Rap Muzike dhe ka marrurr pjes tek Celsi muzikor 6 Dhe shum Koncerte dhe Videoklipe te lansuara nga kengetari ne fjale me Kompanine ku ai tashme punon dhe ia kane besuar Punen "Cliken BlackPittbulls Zero29 Records". Kengetari i Perferuar i tij eshte EMINEM dhe ai synon qe te behet si ai sadopak. Ai qe i vogel ka pasur pasion te kendoj rap muzik dhe tani ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gooldman, Gold Man, Goldman, Kreshnik Badalli, Golddynjo

Komente 2