Më mbaj mend (për 1 muaj)

Govi Reka - Pasha Syte E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kur po m qesh karshi
Me qukat ne faqe
Ta thone syte e mi mjo drite
Sa zemren ma knaqe ( 2 here strofa )

Refreni:

Pasha syte e mi
Pasha shpirtin tem
S ka ilac ma t mire
Se perqafimi jem (2 here)

Kur je afer meje
Ty dora po t dridhet
Mundohesh me fsheh moj zerer
Po dashnia shihet

Pasha syte e mi
Pasha shpirtin tem
S ka ilac ma t mire
Se perqafimi jem
Govi Reka
Publikimi: 08/09/2020
Teksti: Govi Reka
Orkestrimi: Besnik Zikolli
Video Produksioni: BUG Production


Govi Reka - Pasha Syte E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Syte E Mi".
3. Video është e këngës "Pasha Syte E Mi", por nuk këndohet nga Govi Reka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Govi Reka:


Komente 0