Më mbaj mend (për 1 muaj)

Govi Reka & Renis Domi - E Kam Per Nder Qe Jam Shqiptar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Kam Per Nder Qe Jam Shqiptar" kënduar nga Govi Reka & Renis Domi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Govi Reka & Renis Domi
Publikimi: 03/12/2020
Muzika: Pjetër Kola
Teksti: Pjetër Kola
Orkestrimi: Behar Neli
Video Produksioni: DArt Channel
Hair & Make Up: Rozana Cepele
Styling: Oli StyleGovi Reka & Renis Domi - E Kam Per Nder Qe Jam Shqiptar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Per Nder Qe Jam Shqiptar".
3. Video është e këngës "E Kam Per Nder Qe Jam Shqiptar", por nuk këndohet nga Govi Reka & Renis Domi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Govi Reka:


Komente 0