Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Goya - Re'play

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Re'play".
3. Video është e këngës "Re'play", por nuk këndohet nga Goya.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Goya - Re'play  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

17/04/2012

2012-04-17T15:15:58+00:00



Per fake jom STOP
post-block n'Hip-Hop
Nese don me dal ne STIL.
Pi bjen qe je tu dal me POP
CULLAK midis Prishtine si RAPer i dopt OP
ma mire futja karin vetit GLOCK
pidh po del si me flok si pa flok
Tash qka Ta Ta Ta - Ta Ta Ta
Ktu njo qe realisht e gjun
per daj per shtet
per kit mentalitet ne RAP
Perkunen Reperat n'Djep
Bolet shkunen me kit rast n'Cheek
Qeee .. pse jetoj n'Kosove e sdu me dal n'gyrbet
Du me luftu kit Shtet , Flamur edhe gjdo sen tjeter qe e qet .
qe doket qek aty ku s'vjen era Deshmore . Vjen era LEK .

PUNA E MAR SHQIPTARE KOSOVAR I MARR KTU 1 REPER I BARDH TU ARDH SKOM NEVOJ PER APLLAUZ ME FJAL , ME PERVOJE T'RUGES JOM TU DAL.

GOYA si pare e flliqte e shkrume biri vi t'zeez per t'kalume
krejt qka i kom bo jon bo . sdu t'ndrrume
GOY me THC e konbinume ASNIHER me t'Krume.
Sdi me bo Muzik me tparaftyryme ,per dit tshtune


Ky tekst u dërgua nga Heso.aka.victime




Më Shumë Këngë Nga Goya:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet