Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Goya - Dil Jasht

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Jasht".
3. Video është e këngës "Dil Jasht", por nuk këndohet nga Goya.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Goya - Dil Jasht  (Feat. Fugaa)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fugaa

07/05/2011

2011-05-07T07:08:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dil Jasht" kënduar nga Goya.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga D.o.G.. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qeeea..ahahah... who!! bitch! motherfucking...
Hit Master...ce you best i now...D.o.G shipe...FucK!..2o1!

Ref:Hyn a para a to qe dojn luften per krej a ta qe jon kunder ngreni a ta qe shpresat jan humben
zhinxhir motherfucker ju lutem...ngon çka muzika
e boj to shita...non stop jom gati pert lu
kalxoj xeni osht gati per ju...

Mar mos u qu ti Dreni osht krazy...
ah spom nje ha D.o.G baby ma zi se big mama vi te une sexi me bo me ta rra posht ti flok koli bensi...
Njeri a spo ni ahh qeli pak vesht...
ket rep e kom ndor tjeter sen se perket a qesht pelqen qe ku jom hec...
Bonu patriot none tjapin dort vesht.. Babe osht i mall
per juve kliza une japi to me le i suck i japin ziz pak
kjo osht pof me real per juve latika kur une jap msim tim uluni per karriga...mall mos jpni
kerkun sen hit sen...se kari tu me suck ma hargjut...
mu svin hiç kohn qen shum fem vla bit e boj vet...

Ref:Hin a para a to qe dojn luften per krej a ta qe jon kunder ngreni a ta qe shpresat jan humben
zhinxhir motherfucker ju lutem...ngon çka muzika
e boj to shita...non stop jom gati pert lu
kalxoj xeni osht gati per ju...

Moment si shok ta baj frees une ta qes plot ti hala boja nis
se jom bish e heger jo shum po teper çoni durt nalt se edhe une kom hek..çiat boj mos me mu me dal dy hapa larg...bone ma permene emrin te hi nautomat...ma mos sil ma hudh nuk shitna mangup krejt ne ghetto njohin vi a pi nklub...
Kesh sa dush me laste te bin..
malli shitet jo me gram po me kill fuck gangsta i boj kom ta boj listen...boss veç veç 100 100 kur po vi se
pra pra te hiç poj kofshat e qe ki krah une te rrxoj edhe dostat fuck sen pse zen nuk nih tash ditje...
sdin qe i pelqen se te kari ka met umhh...

Ref:Hin a para a to qe dojn luften per krej a ta qe jon kunder ngreni a ta qe shpresat jan humben
zhinxhir motherfucker ju lutem...ngon çka muzika
e boj to shita...non stop jom gati pert lu
kalxoj xeni osht gati per ju...Më Shumë Këngë Nga Goya:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet