Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gracian Caka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Gracian Caka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno, tallava dhe popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 14 Qershor 2016, Valbona Halili publikon videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me Graciano Caka. Më datë 30 Dhjetor 2016, Graciano Caka publikon videoklipin "Taraboshi". Më datë 31 Gusht 2017, Graciano Caka publikon videoklipin "Bojna Shooping". Më datë 29 Dhjetor 2017, Graciano Caka publikon videoklipin "Zemer", në bashkëpunim me Ilir Tironsi. Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla, ndërsa për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

TikTok

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Niku

Etmond Mancaku

Latuà

Orhan Zeneli

Pajtim Struga

Nysret Hyseni

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Pellumb Elmazi

Burim Kastrati

Tags: Graciano Caka, Gracian Caka


Komente mbi këtë artist