Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gracian Caka - Reina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reina".
3. Video është e këngës "Reina", por nuk këndohet nga Gracian Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gracian Caka - Reina (Feat. Mateo Caka)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Isai Najes

Teksti:

Olsi Celmeta

Komente

Asnjë Koment

10/10/2020

2020-10-10T12:57:11+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Reina" kënduar nga Gracian Caka.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Reina".

Ky tekst është kërkuar 13 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
13

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Isai Najes
Teksti: Olsi Celmeta
Sax: Klidi Loca
Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Flame. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Part 1:

Une nuk e di (nah nah) ku ike ti
As nuk e di (nah nah) se ike ti
Na kan pas inati (nah nah)
Neve na kan pas inati
Nuk na eci fati (nah nah)
Neve nuk na eci fati

Premtime me dhe (nah nah) tash ku i ke?!
Ata fjal ti zemer ku i ke, ti zemer ku i ke?!

Ref:
Mos um bon stila...(x6)

Mo nuk je my Reina (nah nah)
Mo nuk je my Reina (x2)

Part 2:

Zemra hala tu bo rapapam pam
Si tupana bon amo e di qe nuk jena mo
U bo shum koh (koh) qe nuk jena pa
U bo shum koh (koh) qe na jena nda

Une tu menu baby si ti nuk ka
Ishe kan si tjerat edhe n zemer nuk je mo (x2)

Mos um bon stilaaa (x2)... stilaaa

Ref:
Mos um bon stila...(x6)

Mo nuk je my Reina (nah nah)
Mo nuk je my Reina (x2)

Part 3:

Une nuk e di (nah nah) nuk e di (nah nah) ku ike ti
Une nuk e di (nah nah) nuk e di (nah nah) se ike ti

Premtime me dhe (nah nah) tash ku i ke?!
Ata fjal ti zemer ku i ke, ti zemer ku i ke?!

Ref:
Mos um bon stila...(x6)

Mo nuk je my Reina (nah nah)
Mo nuk je my Reina (x2)Më Shumë Këngë Nga Gracian Caka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë