A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Graciela Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Poro-Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Graciela Marku është një këngëtare. Ajo vjen na nje fshat i Vlores me saktesi Poro-Vlore. Graciela ka jetuar aty deri ne moshen 6 vjece me pas ajo ka iku me familjen kan emigruar ne Greqi ku dhe vazhdon akoma te jetoj. Aty ajo ka mbaruar shkollen e infermieris, por pervec keti zanat ajo ka dhe nje talent te jet kengetare. Dashuria e saij per muziken ka filluar ne moshe mjaft te vogél dhe enderronte gjithmone te behej nje kengetare me emer dhe fame te madhe! Ajo esht nje vajz shum e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Laura Lila

Anita Lestrani

Eranda Bytyqi

Feti Peraj

Linda Hyseni

Alma Saramati

Anastasja Skënderaj

Deborah Dollapi

Nilsa Hysi

Migena Rinxhi


Tags: Graciela Marku

Krijo Një Kartolinë