Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gram Boy

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Gramos Haliti
BIOGRAFIA: Gram Boy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Shkurt 2016, Gram Boy publikon videoklipin "Qoni Durt Nalt", në bashkëpunim me Real Man. Për tekstin është përkujdesur Gramos Haliti në bashkëpunimin me Ajet Halimin, kurse për muzikën poashtu Gramosi. Një videoklip të bukur i ka punuar produksioni “Mega Zoom”. Më datë 23 Mars 2016, Gram Boy publikon videoklipin "A.C.A.R". Më datë 21 Gusht 2016, Gram Boy publikon videoklipin "Armiqt Si Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Snupa

Fulzan-G

Scorpion

Valoni-G

Bidaki

Hanello

Wllatki

Fresh-P

Biggi

Double A

Tags: Gram Boy, Gramos Haliti


Komente mbi këtë artist