Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Shabani - Ftohte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum e rand met dasht e mos met pas
Nga kjo merzi kjo zemer don me plas
Syt e mi per ty lotojn pa fund
Rrugt e jetes spo me qojn askund
Syt e mi per ty lotojn pafund
Rrugt e jetes spo me qojn askund

Ftoht shum ftoht me the lamtumir
Pa falje dhe pa lot
Ftoht shum ftoht paske gjet ma t'mir
Ta ktheft i madhi zot
Ta ktheft i madhi zot

Jam dorzu jetoj veq sa me than
Kurr se kam prit
Qe ti mu ke mem lan
Nuk ka dit qe emrin s'ta kam thirr
Aa prej kur me the te ftohten lamtumir
Nuk ka dit qe emrin s'ta kam thirr
Aa prej kur me the te ftohten lamtumir

(Ref:X3)
Ftoht shum ftoht me the lamtumir
Pa falje dhe pa lot
Ftoht shum ftoht paske gjet ma t'mir
Ta ktheft i madhi zot
Ta ktheft i madhi zot


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti

Gramos Shabani - Ftohte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ftohte".
3. Video është e këngës "Ftohte", por nuk këndohet nga Gramos Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramos Shabani:


Komente 0