Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Shabani - Nuk Te Mallkova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zeri te dridhet fryma te ndalet
Kerkon meshire per diqka qe s'falet
Von e kuptove qe aj s'te donte
Zemren ma theu tradhtia jote

Jo nuk te mallkova e as nuk ta fala
Mos me thirr te lutem mos me dil perpara
Jo nuk te mallkova veq dua hakmarrje
Per gabimet e tua mos kerko me falje

S'te paskam njohur aq shum sa duhet
Fjala e fundit veshtir te thuhet
Von e kuptove qe aj s'te donte
Zemren ma theu tradhtia jote

(Ref:x2)
Jo nuk te mallkova e as nuk ta fala
Mos me thirr te lutem mos me dil perpara
Jo nuk te mallkova veq dua hakmarrje
Per gabimet e tua mos kerko me falje


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti

Gramos Shabani - Nuk Te Mallkova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Te Mallkova".
3. Video është e këngës "Nuk Te Mallkova", por nuk këndohet nga Gramos Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramos Shabani:


Komente 0