Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Shabani - Fallc Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


100 kajde mi ke nxjerr kurr dashni sum ke dhan
Qdo dit e qdo nat fajet mi ke lan
100 fjal i kom ni jom ba kishe spo ndi
Plot sene i kom pa mu kthy shanc nuk ka

Fallc krejt fallc dashnin e paske pas
Fallc krejt fallc je ba kishe m'ke dasht
Fallc krejt fallc dashnin e paske pas
Fallc krejt fallc je ba kishe m'ke dasht

Zemra jeme ke dasht vet ti prej meje me u nda
100 kajde mi ke nxjerr e kurr veten se ke pa
100 fjal i kom ni jom ba kishe spo ndi
Plot sene i kom pa mu kthy shanc nuk ka

Fallc krejt fallc dashnin e paske pas
Fallc krejt fallc je ba kishe m'ke dasht
Fallc krejt fallc dashnin e paske pas
Fallc krejt fallc je ba kishe m'ke dasht

(Fallc krejt fallc, fallc krejt fallc)

Fallc krejt fallc dashnin e paske pas
Fallc krejt fallc je ba kishe m'ke dasht


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti

Gramos Shabani - Fallc
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fallc".
3. Video është e këngës "Fallc", por nuk këndohet nga Gramos Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramos Shabani:


Komente 0