Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Shabani - Dynjan Me Ma Dhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Nuk e di qysh mujte
Me u largu e vet mem lan
Nuk e di qysh mujte
Me thy besen qe ma ke dhan

(X:2)
Mem pas than skisha besu
Se mtradhtojn syt e tu
E pashpirt paske qen
Veq per vete ke mendu

(X:2)
Dynjan me ma dhan
Asniher skisha pranu
Pa dashnin tande mem lan
Jo nuk mundem me jetu

Nuk e meritova
Kur tkam dasht mashum se veten
Jo se meritova
Ne ket menyr mema nxi jeten

(X:2)
Mem pas than skisha besu
Se mtradhtojn syt e tu
E pashpirt paske qen
Veq per vete ke mendu

(X:4)
Dynjan me ma dhan
Asniher skisha pranu
Pa dashnin tande mem lan
Jo nuk mundem me jetu


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti

Gramos Shabani - Dynjan Me Ma Dhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dynjan Me Ma Dhan".
3. Video është e këngës "Dynjan Me Ma Dhan", por nuk këndohet nga Gramos Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramos Shabani:


Komente 0