Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Shabani - E Vertete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ftoht shum ftoht me the lamtumir
Pa falje dhe pa lot

Sonte jam vetem me shoqron vetem gota
Je pendu por ska kthim sikur edhe tsillet bota
Shpesh ne enderr po me vjen
Me shtrengon e me lot qan
Fjalt e tua me kujtohen
Thoje veq vdekja na ndan
Fjalt e tua me kujtohen
Thoje veq vdekja na ndan

(Ref:X2)
E vertet esht shum e vertet
Plaga jote ende dhemb
Sa her qe me bjen ndermend

Te gjith ne gabojm ndojher
E di mir o shpirti im
Por pendimi nuk ka vler
Kur gabohet me qellim
Shpesh ne enderr po me vjen
Me shttrengon e me lot qan
Fjalt e tua me kujtohen
Thojke veq vdekja na ndan
Fjalt e tua me kujtohen
Thoje veq vdekja na ndan

(Ref:X2)
E vertet esht shum e vertet
Plaga jote ende dhemb
Sa her qe me bjen ndermend


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti

Gramos Shabani - E Vertete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vertete".
3. Video është e këngës "E Vertete", por nuk këndohet nga Gramos Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramos Shabani:


Komente 0