Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Shabani - Zanatin E Vjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Ref:x2)
Zanatin e vjeter se paske harru
Ke dal me ni tjeter sa ishe me mu
Po bota osht e vogel gjithqka merret vesh
U bana i mir me ty ma ktheve me tkeq
Si drit e syve si drit e syve un te pata ty
deri nqiell deri nqiell un dashni kam per ty
erdhi fundi erdhi fundi qe kurr se kam prit
njeher ta fali zemren nuk ta fal perdit

Si drit e syve si drit e syve un te pata ty
deri nqiell deri nqiell un dashni kam per ty
erdhi fundi erdhi fundi qe kurr se kam prit
njeher ta fali zemren nuk ta fal perdit


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gramos Shabani - Zanatin E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zanatin E Vjeter".
3. Video është e këngës "Zanatin E Vjeter", por nuk këndohet nga Gramos Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramos Shabani:


Komente 0