Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Simnica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Gramos Simnica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Gramosi është një këngëtar me nje ze te njohur te embel dhe shum melangolik. Ne baz te publikut te tij zeri i ngjason me kengtarin Labinot Tahiri i njohur në pubikë me nofkën LABI. Gramosi është një këngëtarë i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, Ne Xhevded doda.Lidhur me muzikën Gramosi filloi te merrej qe ne kohen kur ishte instrumentalis (sintis...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 100% 2017


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Berat Demiri

Afrim Idrizi

Ismet Maqkaj

Burim Mehmeti

Valon Biba

Mili Sallauka

Alban Shehu

Gentian Gojani

Brahim Qetaj

Fatmir Hoxha

Tags: Gramos Simnica, Gramoz Simnica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet