Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Gramoz Gervalla - Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

9 🔥

17/01/2010

2010-01-17T11:19:41+00:00ti ne zemren time kur me ke trokitu kurr a dit une ty ste kam pritur sa shum mke quditur e mke befasuar kur me erdhe afer dhe me the te dua shume te dua a me do ti mua me jep besen ti se ske mem tradhtu per ty jetoj per ty ekzistoj per ty gjithmon une do te mendoj te afrova ty pran vetesti putha buze s ti ska tjeter shije te embel paskan buzet e tua per gjithmon ne ket jet une do te dua shum te du a me do ti mume jep besen ti se ske mem tradhtu per ty jetoj per ty ekzistoj per ty gjithmon une do te mendoj.....


Ky tekst u dërgua nga Qlirim Kelmendi Nga Fshati Kosuriqi I Pejes
Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet